Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą

Kai kūdikiui būna sloga arba užgulta nosis, mama turi išvalyti nosies ertmę, kad vaikui laisvai kvėpuoti. Galų gale, jei kvėpavimas yra sunkus, vaikas netaps miego ir valgyti, neramus elgesys. Norint padėti mažam snapeliui higienai, buvo sukurta nosies aspiratorius naujagimiams. Jis naudojamas ligos metu ir kasdienės higienos procedūroms. Patartina pirkti pirmosios pagalbos vaistinėlės aspiratorių nuo pačios kūdikio gimimo, kad visada būtų ranka.

Aspiratorius naujagimiams valo kūdikį's spout correctly

Šio prietaiso veikimo principas, neatsižvelgiant į jo tipą, yra labai paprastas. Nosies ertmėje mechaniškai sukurtas vakuumas, kuris ištraukia visas sveikas nuo nosies. Skirtumas tarp visų prietaisų yra tas, kas sukuria šį vakuumą. Arti šio mechanizmo, kriaušės ar motinos per vamzdį, paimamas iš mažo snapelio. Kai kurie aspiratoriai yra veiksmingi, kiti - ne. Viskas priklauso nuo produkto dizaino, jo naudojimo įgūdžių.

Vaikų siurblių tipai

Naujagimių aspiratorius klasifikuojamas pagal pagrindinį veiksmų principą. Žinoma, prekės ženklas yra svarbus. Bet skirtingų firmų aspiratorių naudojimas yra beveik vienodas. Išsamiai aptarkime kiekvieną adaptacijų grupę atskirai:

  • Aspiratorių-švirkštų. Toks vaikų azitatorius yra mažos kriaušės, ant kurios pagamintas iš silikono, plastiko ar gumos. Tai yra paprasčiausias ir labai neefektyvus prietaiso pritaikymas. Pirkdami švirkštą reikia išvirti. Prieš pradedant procedūrą, kriaušės suspaudžiamos, kad iš jos išsiskirtų oras - sukurti vakuumą. Tada švelniai patenka į nosies ertmę ir, užbaigiant antrąją šnervę, leiskite prietaisui paimti orą ir užteršti nosį.
  • Aspiratorius yra mechaninis. Sudaro skaidrus plastikinis vamzdis su dviem galais. Vienas vamzdžio galas įkišamas į šnervę į kūdikį, kita - į motinos burną paimti per vamzdį. Kartu su oru gleivinės sekrecijos pateks į vamzdelį, kuris išliks specialiame skaidriame rezervuare. Filtras leidžia jums sekti pasirinkimų kokybę ir kiekį. Toks aspiratorius naujagimiams yra saugus ir higieniškas. Mama gali kontroliuoti oro įsiurbimo greitį ir sustoti reikiamu laiku.
  • Aspiratorius yra elektroninis. Tai yra specialus saugus mechanizmas, kuris traukia gleives iš trupinio nosies be mechaninio poveikio. Kai kuriuose modeliuose yra muzika, leidžianti higienos procedūrą paversti pramoga. Taip pat galima juos nuplauti ir sudrėkinti talpyklose, kurios palaiko šias funkcijas.
  • Aspiratoriaus vakuumas. Pritvirtina prie dulkių siurblio, naudoja savo vakuumo galią. Prietaisas automatiškai reguliuoja maitinimą ir nekenkia kūdikiui. Per 30 sekundžių bus baigta nosies valymo procedūra. Vienintelė problema gali būti baimė sunaikinti jauną vaiką.

Kaip teisingai naudoti aspiratorių

Prieš naudodamiesi aspiratoriumi, būtina perskaityti jo nurodymus. Jei jis vartojamas naujagimiui, svarbu būti labai atsargiems. Prieš čiupdami gleives, verta lašinti į snapelį 1-2 lašai fiziologinio tirpalo ar kūdikių lašai nosies. Tai prausins ​​gleivinę ir sušvelnins išskyras. Niekada nenaudokite purškalų, nes jie yra pavojingi kūdikiams. Įsitikinkite, kad naujagimių aspiratorius yra švarus ir tik po to pradėkite nosies higieną.

Gerai naudokite nosies aspiratorių. Po kiekvieno naudojimo nusiplaukite ir sterilizuokite. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tada prietaisas truks ilgą laiką. Tegul mažos skardos laisvai kvėpuoti.

Related news

Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą Naujagimių aspiratorius tinkamai valo kūdikio skardą