מנורות LED בטבלה. מהו גורם הכוח של מנורות LED

גורם הכוח של מנורות LED הוא ערך השווה ליחס של הכוח הפעיל של העומס המשמש את הכוח הכולל. הפרמטר האחרון הוא תוצר של הערך האפקטיבי של המתח והזרם. במילים וטות, אינדיקטור זה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר של מנורות LED.

צריכת חשמל

הערך נמדד בוואט. זה היה שהיא הפכה את האינדיקטור העיקרי העדפה של נוריות למקורות אחרים. הכל בגלל עם צריכת החשמל אותו, השטף האור של דיודות הוא גדול פי כמה סוגים אחרים של מנורות.

הבחירה ל מנורת LED כוח צריך להיות בשל היבטים מסוימים:

דרישות לתפיסת תאורה (מנוחה, עבודה, הכשרה וכו ');

סוג של שטח או שטח (פתוח, סגור, כהה, מואר באור טבעי, וכו ');

תכונות של האזור (מעבדות כימיות, חדרי ניתוח, חדרי בית, אזורי ייצור וכו ').

גורם הכוח הוא מות שמראה יצד מעוותת צורת הזרם למתח הכניסה. מדידת ערך זה מתבצעת ביחידות יחסיות. המקדם יכול להיות שווה ל 1, אבל לא יותר. הויםרית, גורם הכוח של מנורות LED הוא בטווח שבין 0.5 ל 0.95.

השפעה

ישירות ממדד זה יהיה תלוי ברמת צריכת החשמל, אבל הוא חכם מספיק. הצרכן הרגיל הרגיל משלם רק עבור צריכת חשמל פעילה ולשלם עבור חשמל עבור מנורות עם אותו כוחח תשלום עבור ורם כוח רע הוא עבור חברות אספקת החשמל, שכן רוב הכוח תגובתי הוא שוחרר חוטי האספקה. לכן המדינה מציגה מגבלות על גורם הכוח. ל70ברי GOST R55705-2013 נורת LED כוח לא יותר מ 8 W גרים גורם כוח של לפחות 0.7, מ 8 ל 20 W - 0.85, ויותר מ 20 W - לא פחות מ 0.9.

למרבה הצער, השוק הרוסי מוצף עם נורות חשמל עם גורם כוח נמוך משמעותית מהנדרש על ידי GOST הרוסי. ייצור ומכירה ל מנורות כאלה הוא הפרה של החוק הרוסי. .

במאמר זה: מה מנורות LED שונים מ "מנורות Ilich"; ל אילו גורמים החיים של מנורת LED תלוי; אילו סוגים של גופי LED קיימים; פרטים על הבחירה ל מנורת LED; טבלה השוואתית של התלות של קרינה אור על כוחם של שלושה וגים של מנורות.

לעומת מנורות הבית הרגיל - עם נימה פלואורסצנטי - על ציוד חשמלי LED, רובנו יודעים מעטו. לא, נוריות נורמליות נמצאות בבית במשך תקופה ארוכה, אומרות לנו לכלול מכשירי חשמל לבית או מהבהבי אורות צבעוניים על עץ השנה החדשה, אבל איך הם יכולים להאיר את החדר או ברחוב - כי נוריות הן כל כך קטנות? אני מציע ללמוד מקרוב תאורת LED מכל הצדדים, כי בשנים הקרובות מנורות אלה יותקנו ברוב מנורות בתו וסךךוו ברוב מנורות במו

עלות החשמל פחות - קלה יותר

במאמר הקודם על נורות LED בחנו בקצרה את המאפיינים העיקריים שלהם, כולל יעילות האור - נלמד אותו מקרוב. לכן, כל גופי תאורה חשמליים להמיר את החשמל המסופק להם לתוך קרינת אור גלוי לעין האנושית נמת lumens. ככל פלט האור, יעיל יותר אלה fixtures.


בואו להשוות מנורות LED מנורות Illich. שני ם חס חס חס חס חס ת כ כ היחס בין החשמל הנצרך לבין תפוקת האור של מנורות הליבון הוא 1 ואט על 12 לומן. כדי להגדיל את תפוקת האור של מנורות כאלה יכולים רק על ידי הגדלת טמפרטורת החימום של חוט להט טונגסטן, אבל זה ברצינות הוא להפחית החיים כבר הקצרים שלהם - נורת 100 ואט רגילה לא יכולה יותר מ 1000 שעות, כלומר, כדי לחמם את הפסקות הנימה .. הדרך היחידה להגדיל את חיי השירות היא להוריד את יעילות נמוכה כבר, אשר אינו עולה על 15%.לדוג


LED מודרני luminaires לדוגמה, lED Floodlights יעילים יותר ופחות אינטנסיביים מאנרגיותיהם עם מנורת ליבון. הפלט האור של ממהםםםםםםקם עההההההמממ


כדי להשיג תפוקת האור המקסימלית של המנורה, רק נוריות LED באיכות גבוהה אינן מספקות. היצרן חייב לבנות את התנאים תרמיים היעילים ביותר בתוכו - אם הטמפרטורה של הנוריות באזור הפעיל (רקומבינציה של אלקטרונים על פני שטח קריסטל) עלתה 10 ° C, ואז פלט האור של מנורה כזאת יורד ל 2.5%. במילות אחרות, יצירת שטף האור של 100 לומן LED מנורה, עם חימום באזור רקומבינציה אלקטרונים של כ 25 מעלות צלזיוס, לאחר התקנת התאורה פנימית יכולה להיות מחוממת באזור הפעיל 100 ° C - עוצמת פליטת האור שלה בסתיו במקרה זה 80 לומן.

Directivity של קרינה אור. מנורות ליבון זוהרות כאשר מותקן בתוך fixtures פליטת אור של נוריות מופנה תמיד בכיוון אחד בלבד, כך מנורות LED מצוידות האלמנט האופטי (אופטיקה המשנית), לשנות את הכיוון של שטף האור ליניארי מכל LED לזווית הרצויה, כדי לספק פיזור אור.


הליניאריות של זרם האור המיוצר על ידי מנורת LED היא יתרון בו זמנית חסרון של מנורות מסוג זה - מחד גיסא, את לומן אינו מבוזבז לשווא ולהאיר את האזור ההכרחי בלבד, מה שמאפשר חשמל נמוך שנקבע גופי מנורה. משי ,חד

כמה זמן המנורה LED האחרון

צ צ נ מ מ מ מ ם ם ם מ מ מ ם ם ם מ ם מ מ כאמור, תוחלת החיים של גופי תאורה LED תלוי במאפיינים דומים של LED - נדון בהם בפירוט רב יותר.

הקריטריון הראשון המשפיע על החיים של LED הוא איכות של קריסטל LED, האחידות של המבנה שלה. בתהליך של ניצול, קריסטל מבזה משתי סיבות - כתוצאה של פגמים הסריג מרובים הגירה של אטומי מתכל מהכ


א) בניית LED קונבנציונאלי: 1 - האנודה; 2 - קתודה; 3 - המנצח; 4 - קריסטל; 5 - עדשת פלסטיק
ב) העיצוב ל LED חזק: 1 - דיור; 2 - המנצח; 3 - כיור חום; 4 - קריסטל; 5 - העדשה; 6-cathode

בחלקים אלה של הגביש שבו סבלו סריג הבדולח את הנזק הגדול ביותר, החשמל הוא נצרך רק עם שחרורו של חום, כלומר ללא קרינה אור. הסיבות המדויקות של פגם זה לא נקבעו, ההנחה היא כי הם נגרמים על ידי חשמל סטטי.

אטומים של מתכות החודרות את המבנה הגבישי מהאלקטרודות גורמים לזרמי דליפה - הזרם הנוכחי בגביש באמצעות תכלילים מתכתיים ברמה האטומית, האור אינו מיוצר בשלב זה. הגדלת הזרם והטמפרטורה, תהליך החדירה של אטומי המתכת אל קריסטל ה-LEDחסרון זה הוא מנורת LED "כרטיס מסביב" נמוכה טבועה שיש בהירות גבוהה חוסר הסרת חום יעיל - הם יצרנים חסרי מצפון מעדיף זו, הדרך הזולה ביותר כדי לשפר את ביצועי תאורת מוצריה בשל החיים הקצרים יחסית של המוצר.

זאת, בהעלאת הטמפרטורה בתוך המנורה LED, וכתוצאה מכךכך הרדיאטור, המסיר את החום מהנוריות, חייב לתת אותו לאוויר הסובב או לקיר שאליו מחובר הנורה. אם אתה מתקין כמה מנורות LED בתקרה שקרית או לסגור את הבקבוק שלהם עם החומר דבקות הדוק, אפילו מנורה באיכות הגבוהה ביותר יהיה להתחמם במהירות בשל חוסר מקום להסרת החום. אגב, בתקרה ווא זה יהיה נכון להתקין ארמסטרונג LED תקרה אורות, עשוי בצורה של לוחות.


הסרת ום ירודה במהלך המבצע של מנורת LED גם משפיע על זרחן מצופה זרחן ואת מערכת אופטית מובנית בתוך LED. ימן ללבוש של הזרחן הופך לגוון כחלחל של קרינה אור, הנגרמת על ידי הדומיננטיות של הקרינה הישימה המערכת האופטית, המיוצרת בעיקר של סיליקון או סטלסטיק, מאבדת שקיפות, אשר מקטין את תפוקק


יצוין כי LEDs של ארבעה מהיצרנים הגדולים בעולם בתחום זה, כלומר החברה היפנית ניצ'יה, ההולנדי פיליפס, הגרי האמריקאי ואת הגרמנית Osram, יש את מאפייני הביצועים הגבוהים ואת חיי שירות ארוכים. לגבי חיי השירות גל גופי LED, יש לציין כי הם יכוליםםלאחר 25 000 שעות (כאשר 10 שעות ביום - 6.5 שנים), אתע

סוגי תאורת LED

בהתאם למטרה לה, תאורת LED מחולק לרחוב, תעשייה משק הבית.

אור לבן קורן, שנועד להאיר כבישים, פארקים ומבנים אדריכליים שונים, אין להם מנורה להחלפה. הגוף שלהם משרת שתי מטרות - כדי לספק הגנה מקסימלית מפני אבק ולחות, כמו גם את הביצועים של רדיאטור מעביר חום לאטמוספירה.


גופי עבור משרדים (אור לבן), דיור ומתקנים קהילתיים וחנויות הייצור גם אין שום אלמנטים להחלפה וכמעט לא צריך תחזוקה. הם נבדלים פנסים כי הם עומדים בדרישות מחמירות יותר עבור איכות התאורה, צבע יציב רבייה ותנאים מבצעיים.


אורות LED ביתיים (אור צהוב) יש כוח נווך (עד 20 W), העיצוב שלהם ככלל, מנורות ביתיות מצוידים מנורות LED להחלפה. קבוצה זו של גוונים היא מגוונת ביותר בעיצוב שלה ואת מקום ההתקנה - הם יכולים להיות מובנים לתוך התקרה, הרצפה, הקירות, הרהיטים, מושעה, המשמש תאורה שולחן העבודה, כמו אור לילה, זרקור, וכו '


נורת LED בחירת הנורה

החיים של מנורת LED תלוי במספר מאפיינם םש ש שכן שכן ש כ א ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה הצ בואו נעבור לבחירה - איך לא לעשות טעויות, מקבל בכלל מנורת LED ולה?

הקריטריון הרגיל של בחירה - כוחו של מנורה בוואטים - אינו מעיד י ג ע ג ג ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה


טליטת האור, הנמדדת בלומנס (lmens), מאפיינת את יכולתו של מנורה הור. במקרים מסוימים, היצרן "שוכח" כדי לציין את כמות השטף האור על החבילה מנורה, נותן רק השוואה עם מנורת ליבון מסוימת - מזח, זה מנורת LED לחלוטין תואמת את זה עבור איכות התאורה.אני מציע להשתמש בטבלה שלהלן, המאפשרת לנו לקבוע את הקשר בין קרינה אור לכוח המנורה.

נראה כי נתונים אלה מספיקים כדי לבצע בחירה של מנורות LED, אבל זה לא - זה יצוין, כי מנורות LED לפלוט אור כיוונית מאוד, שלא כמו מנורות פלורסנט ונורות הליבון עם נימה. היצרנים מרחיבים את זווית התאורה של המנורה באמצעות אלמנט אופטי, המציין את זווית ההפרדה אם הזווית היא 120 °, אז זה אומר את הדבןייב הבאים: וס הקרינה ל הקרינה על פי מרחק של 120 ° הואד מנורות LED עם זווית זווית של 20 ° ל 30 ° מתאימים רק עבור תאורה (מבטא) אזורית, עבור תאורה


ובכן, אתה חושב, אתה צריך לבחור בדיוק את מנורות LED עם סטייה 120 מעלות - לא משנה איך! תאורה ווית רחבה יוצרת בעיה נוספת - בהירות גבוהה בזווית רחבה, מה שעלול לגרום אי נוחות בעייי משק הברום מסיבה ו, מנורות עם זווית סטייה רחב יכול להיות מותקן רק מנורות התקרה והקיר, שבו הדרישה ווית מגן הקרישה סס י ר ר ר ן ן ש ש ש ן זווית המגן של luminaires נוצר עזרה של סורגים מסכי ממוקם במרחק מסוים מן הנורה של המנורה.


המחוון הבא הוא טמפרטורת הצבע או, במילים אחרות, את גוון הצבע של פליטת האור שנוצר על ידי הווןוה.אם עם מנורות ליבון הכל היה וט - האור שלהם היה רק ​​צהוב, ואז במקרה של מנורות פלורסנט LED זה לא כך. בעת בחירת מנורה, הקפד לשים לב לטמפרטורת הצבע המצוין על החבילה במעלות קלווין:

  • מ 2700 ל 3500 ° K - מה נקרא "" אור עם גווןן צהוב, דומה פליטת האור מנורות ליבון. כאשר המנורה הזו עם טמפרטורת צבע של 2700 קלווין הביעה פולטי אור צהוב, אבל פלט האור שלהם הוא לא כל כך חזק, ויש להם טמפרטורת צבע 3500 ° K הם פליטת אור חזקה יותר גוונים תחתונים של צהוב (שהם מייצרים אור לבן ולא צהוב);
  • מ 4000 ל 5000 ° K - לבן לבן ניטרלי, מתן תאורה בהירה. מנורות כאלה משמשים בדרך כלל במשרדים, ארגונים ומוסדות ציבוריים;
  • יותר מ 6500 ° K - אור לבן ר עם פלט אור גבוה. קבוצה זו של מנורות משמשת רק עבור תאורת הרחוב.

לבסוף, הקפד לשים לב טיוח מדד צבע (CRI), רשום על האריזה הנור - ו ה ה ה ה מ מ כ צדככ הערך האופטימלי ל מחוון זה יהיה מדד עיבוד הצבע מ -70 ומעלה (או רמת בצוע הצבעים אינה נוכה מ -2 A). מנורות עבור תאורת רחוב יכול להיות ערך המדד נמוך - 60 (או 2B), אבל לא נמוך יותר.

בשוק של מקורות אור ברוסיה מיוצגת על ידי מספר סוגים של מנורות. הנפוצים ביותר לשימוש ביתי ותעשייתי הם:
- מנורות ליבון
- מנורות הלוגן
- מנורות פלורסנט
- מנורות LED

המודרנית ביותר חסכוני הם מנורות LED עם יתרונות רבים לפניס עם זאת, כאן לא נעסוק ההשוואה שלהם, ואנו לשכון בפירוט על צריכת החשמל והאנרגיה של מנורות LED.

וח והתקדמות של מנורות LED

העוצמה של מנורות LED נמדדת בוואט, כךכךכך למדידה וטה ומהירה של צריכת החשמל, אתה יכול להשתמש במכשיר - wattmeter.

LEDבור מנורת LED, כוח הוא אחד המאפיינים החשובים ביותר המשפיעה על "כמות האור" המיוצר על ידי מנורה. עם זאת, יש לציין כי תלות זו אינה ישירה ובתנאים של התקדמות טכנולוגית מתמדת בתעשיית LED, יצרנים שנה אחר שנה להשיג צמיחה בפלט האור של מנורות מאחד ואט אחד של חשמל. במילים פשוטות, זה אומר כי היצרנים של נוריות ומנורות LED, פיתוח טכנולוגיה גבוהה, שהיא מושגת כי תוכנן והופק לפני שנה, הוביל כוח מנורה של 10 וואט, זורחת כמו גם את הכוח מנורת LED החדש והמודרני של 8 וואט. יש סיבה להאמין כי הפיתוח של היעילות של מנורות LED ימשיך.

טריקים ישרים של כמה יצרנים


בשנת 2014, מנורות המודרנית ביותר בנוסף, אפילו 2012-2013, הטוב ביותר 10 וואט נורות LED זרח רק 700-800 לומן.

במילים אחרות, אם אתה בוחר מנורת LED חבןןן מספר גרסאות (חברות היצרםים) אתה רואה על החבילה את אותול לכ מכור היחרנים אתה רואה על החבימה הנורות של היצרן לזרוח חזק יותר הדמות מצוינת "אופקי עוצמת" והר או "שטף אור" לידי ביטוי lumens.

זאת, יש בעיה חשובה נוספת: יצרנים רבים ישרים להצביעלעיתים קרובות אתה יכול למצוא מצב שבו קיבולת הנקוב על ידי היצר-ידוע מנורה, למשל, 8 ואט ואת שטף האור של 650 לומנס, והשני - מיצרן סיני ידוע באותה קיבולת של 8 וואט, אבל עם שטף האור הזוהר הרבה יותר גדול של 1000 לומן. ברור, הנורה השנייה וט מטעה את הקונה להעריך את המאפיינים של פלט האור.

למרבה הצער, לעתים קרובות יש מצבים אחרים שבם היצרן על האריזה מציין כי המנורה צורכת חמישה ואט, אך למעשה, לאחר המדידות הביתיות כרגיל ונראה כי היא צורכת 7 או 8 ואט, דהיינו צורכת יותר חשמל מאשר היצרן יש מובטחת. כמו כן, לעתים קרובות לציין מצב שבו היצרנים להפריז אינדיקטורים יחסית - כגון אנלוגי כוח: על האריזה מציין כי ואט מנורת 10 זורחת בדיוק כמו מנורת ליבון רגילה 100 וואט, אבל זה בדרך כלל יתברר מתיחה ולמעשה נורה זו של 10 ואט רק מאירה כמו נורה רגילה 60 או 75 וואט במקרה הטוב.

כדי להגן על עצמך מפני זה, אתה יכול רק לקנות מנור LED מיצרנים אמינים ומוכחים שיש להם ביטחון. שמות של יצרנים כאלה ידועים לכל: מילה במילה, יליפס, Osram, Supra ועוד כמה. לנו חנות מקוונת אנחנו מוכרים רק מנורות איכות של המפיקים המפורסמים ביותר "כנה".

האם כוחה ל מנורת LED נופלת עם הזמן?

בדיקות לטווח ארוך מראות כי צריכת החשמל של מנורות LED הוא כמעט ללא שינוי לאורך חיי המכשיר. אבל עם הזמן, השטף האור מתחיל ליפול, כלומר. המנורה מתחילה לזרוח פחות עם אותה ריכת חשמל. מנורות טובות להפחית את השטף אור על ידי 10-20 חחחזזםם

מוצרים על תאורה LED

מאמר ה הוא בור אלה אשר בפעם הראשונה שאל שאלה ו ולא היה לי חינוך טכני. תאורת LED היא התאורה של משהו באמצעות מקורות אור חדש יחסית - נוריות. LED הוא ריסטל נוצר תעשייתי, כאשר מחובר לחשמל, מתחיל לפלוט אור. למעשה, מקור אור חדש לא יכול להיקרא יודה פולטת אור; הוא הומצא כבר לפני כמה עשורים, אך הוא פותח באופן פעיל והשתמש בו בכל תחומי חיינו רק בתחילת שנת 2000, הודות לתגליות חדשות בתחום הטכנולוגי ולצמצום משמעותי של עלות הייצור.

הטכנולוגיות המודרניות אינן עומדות על מקומן, וההתקדמות המדעית והטכנולוגית אינה מותיר מקום התפתחות מתרחשת הן לכיוון של הגדלת תאורה מאפיינים טכניים, והן לכיוון המראה של מכשירים טכנולוגיים נוספים הסמוכים כי להגדיל את התועלת של גופי תאורה מערכות בכלל. אנחנו מדברים על סוגים רבים של מנורות LED עם חיישנים מובנים.

החלטנו לעשות ר, אשר יאסוף משוב מעניין ביותר על מנורות LED. אספנו את הביקורות האלה הן מהלקוחות פלנו (והן ממשיכות לאסוףף) ומהאינטרנט - מורומים שונים, משורומים לאחר שקיבלנו כמות גדולה של נתונים, אנחנו שיטתי את זה, דה מזוהה אותו וקיבלתי קבוצה של דעות מעניינות ועצות מאנשים אמיתיים באמצעות מנורות LED בבית, בארץ, במשרד, וכו '

לקוחות החנות המקוונת שלנו לעתים קרובות לשאול שאלות - אשר מנורות LED הם הטובים ביותר, אילו חברות? מה בדיוק הם טובים יותר? האם אפשר לסמוך על המאפיינים של המנורות המצוין על האריזה? האם אני יכול לקנות מנורות LED שנעשו בסין? האם ניתן להשתמש במנורות LED בחדרי ילדים? זה רק חלק מהשאלה י הלקוחות שואלים בעת בחירת האפשרות הטובה ביותר עבור עצמם. ושאלות כאלה להתעורר אשר הקונה כבר יודע איזה סוג של מנורות יש צורך ועם אילו מאפיינים. במאמר ה ננסה לענות על כל השאלות הללו ולמנוע פאזלים חדשים עבור הצרכן :-)

LED הוא מכשיר מוליך למחצה אשר הופך זרם חשמלי אל האור.LED יש קיצו נפוץ - LED (דיודה ולטת אור), אשר בתרגום מילולי לרוסית פירושו "דיודה פולטת אור". LED מורכב בב מוליך למחצה (שבב) על מצע, דיור עם מסוי קשר ומערכת אופטית. באופן ישיר את הקרינה של האור מגיע מן הגביש הזה, ואת הצבע של קרינה גלוי תלוי החומר שלה תוספים שויםם ככלל, יש גביש אחד במעטפת LED, אבל אם אתה שריך להגדיל את העוצמה של LED

ה בהחלט הנושא החשוב ביותר, שכן העולם כיום הוא על סףסףסףדןדן נכון להיום (2014), השאלה הזאת לא יכולה להיחשב לומדת ביסודיות, מאז תקופת ההקדמה של תאורת LED בחייו של אדם היא עדיין קטנה למדי, ואת הסכום הנדרש של נתונים סטטיסטיים לניתוח טרם צבר. עם זאת, כרגע יש כמות עצומה ל עובדות וחוות דעת של אנשי מקצוע בתחום זה, המציין כי אין נזק תאורה LED.

מאמר זה מיועד לאלו שאינם בקיאים הנורים, סוגי כובעים וחשמל בכלל, אבל הוא מבין כי השימוש LED מנורות תעלינה הרבה יותר זולות מאשר ליבון ואפילו פלורסנט מ (המכונה לעתים קרובות "חיסכון באנרגיה"). כדי למצוא את מנורות LED הנכון הוא פשוט מאוד ואנו נעזור לך לעשות את הבירה הנכונה, בעקבות ההורוות שלהלןן. או שאתה יכול להתקשר אלינו מיד ואנו נשמח לעזור עם הבחירה.

בה נדון על היתרונות של השימוש מנורות LED לעומת ניוון בחלק השני, אנו נותנים חישוב כלכלי של ההחזר בעת החלפת מנורות עם LED.היעילות הכלכלית של מנורות LED כל כך ברור כי אתה לא צריך שום ידע מיוחד כדי להפוך את המסקנות שלך.

אחת המשימות אשר נתקלים לעתים קרובות בתיקון עמוק או בנייה של שטחי מגורים ומשרדים היא רממת במצב שבו כמקורות אור בשימוש בנורות ליבון, החוויה יכולה בערך לקבוע את המספר ואת הכוח של נורות, אבל אם יש לך רעיון לעשות דיור מודרני יותר וידידותי למשתמש, וכך גם בקביעות ולשמור על הדלקת סכום משמעותי מאוד, זה הגיוני להסתכל על תאורת LED. אז, כמה וכמה מנורות LED נדרשים להיות מותקנים כדי להפוך את החדר נוח?

באחד המאמרים שלנו, דיברנו על מה הוא LED וכיצד הוא התפתח. עכשיו אנחנו רוצים לפרט על המנהיגים הנוכחיים של תעשיית - מי לייצר נוריות LED מנורות. זה לא אותו דבר על פי נתונים רשמיים של חברת IMS Research על ייצור של נוריות בפברואר 2013 מרוכזים סין (50%), ואחריו טייוואן (20%), דרום קוריאה (10%), יפן, ארה"ב, אירופה ואזורים אחרים (ביחד 20%).

מאמר זה מציג מדריך מעשי למי הולכים לעשות תיקון עולמי בדירה או בבית המשקף על איך לעשות את התאורה של עתיד הבית נוח, נעימה, ייחודית, קל לשמור, אבל זה חסכוני וידידותי לסביבה. עד כה, אכן, יש הרבה מה לחשוב, מאז תאורת LED הופך זול למדי. הבחירה ל כוח, גודל ועיצוב חיצוני של מקורות האור הוה לא יכול להגביל את הדמיון ששך.עם מה להתחיל? כיצד לגשת למשימה ראוי? כדי לעשות זאת, אתה צריך להבין מה בדיוק אתה רוצה לעשות, ולאחר מכן למצור זה לא קשה כמו שזה נראה ואנו נשמח לעזור לך עם זה.

בחנות המקוונת שלנו אתה יכול לקנות מנורות LED מנורות LED, בחירת אותם למשימה של תאורה ל אובייקט. אבל הפעילות שלנו מוגבלים לא רק למכור - הצוות שלנו השותפים שלנו הם חברות הנדסה ועיצוב רבית יחד עם מי נחנו יעולים להבין פרויםיקט של מעריםיםה משר פ כפ קו פעילות זה ל החברה לנו מיוצג בשוק כפרויקט WLightiT.

Related news

LED. LED image, picture, imagery


LED. LED 42


LED. LED 89


LED. LED 63


LED. LED 14


LED. LED 94


LED. LED 59


LED. LED 56